Czech Republic


Kontaktní informace

 

Vážení návštěvníci našich stránek, pokud máte dotaz na společnost Novo Nordisk, neváhejte nás kontaktovat. Pokud máte dotazy týkající se Vašeho zdravotního stavu, zdravotních potíží nebo léčivých přípravků společnosti Novo Nordisk, které jsou na lékařský předpis, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře.

 

Odesláním dotazu mailem poskytujete společnosti Novo Nordisk souhlas s uchováním Vašich osobních údajů, které budou společnosti sloužit k Vaší identifikaci (osobní údaje). Podrobnější informace o způsobu zpracování Vašich osobních údajů najdete zde

 

Farmakovigilance - podezření na nežádoucí účinky

 

Upozorňujeme, že společnost Novo Nordisk vede záznamy informací o reklamacích výrobků a hlášeních o vedlejších účincích pro účely týkající se bezpečnosti pacientů a dodržování platných právních předpisů. Vaše osobní údaje budou zaznamenány a trvale uchovávány v globální bezpečnostní databázi Novo Nordisk a bude s nimi zacházeno jako s důvěrnými. Jsme povinni předávat informace o reklamacích výrobků a o vedlejších účincích zdravotnickým orgánům v souladu s platnými právními předpisy.

Úplné informace jak Novo Nordisk zpracovává osobní údaje, naleznete na webových stránkách společnosti Novo Nordisk s.r.o., Česká republika zde, nebo se obraťte na Pověřence Novo Nordisk pro ochranu údajů na adrese infoline@novonordisk.com

 

Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Novo Nordisk, kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře.

 

Hlášení SÚKL

Další možnosti pro pacienty i zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí účinky pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

http://www.olecich.cz/hlaseni-pro-sukl - Hlášení podezření na nežádoucí účinky léčivého prípravku pro veřejnost

http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek - Hlášení podezření na nežádoucí účinky léčivého přípravku pro profesionály ve zdravotniství

Kontaktujte naše pobočky

Společnost Novo Nordisk zaměstnává kolem 41.500 lidí v 75 zemích. V nabídce dole si vyberte zemi, ve které chcete kontaktovat naši pobočku.

 

 

Novo Nordisk s.r.o. 
Evropská 33c 
160 00 Praha 6 
Česká republika 
Tel: +420 233 089 611 
Fax: +420 233 089 613 
Informační dialinka:810770770 
E-mail: infoline@novonordisk.com

IČO: 250 977 50
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložka 47766.
Společnost Novo Nordisk s.r.o. je součástí koncernu Novo Nordisk.

Váš dotaz nám můžete poslat pomocí níže uvedeného emailového formuláře.

MAPA_5/18 
 

 
 
*
*

Pole označená *, jsou povinná (these fields * are mandatory)