Novo Nordisk, s.r.o.
Karolinská 706/3
186 00 Praha 8 
Česká republika
Telefon: +420 233 089 611
E-mail: infoline@novonordisk.com

E-mail pro média: medianncz@novonordisk.com

 

IČO: 250 977 50

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu C, vložka 47766. Společnost Novo Nordisk s.r.o. je součástí koncernu Novo Nordisk A/S Dánsko.

Pokud máte podezření na nežádoucí účinek v souvislosti s užíváním léčivého přípravku společnosti Novo Nordisk, neprodleně kontaktujte prosím svého ošetřujícího lékaře.

Pokud chcete nahlásit nežádoucí účinek léku nebo jakoukoliv jinou stížnost na produkty společnosti Novo Nordisk, pokračujte zde.

Pokud máte jakékoli jiné dotazy, komentáře, návrhy nebo jiná sdělení, můžete nám je zaslat  pomocí výše uvedeného elektronického formuláře.

Jméno a příjmení *

Prosím, zadejte své jméno

e-mail *

Musí to být platná e-mailová adresa. Hodnota musí být platný e-mail

zpráva *

Přidejte zprávu.

*

Your attachment is too big. You can attach up to 20MB Následující přípony souborů jsou povoleny .xls,.xlsx,.doc,.docx,.ppt,.ppt,.ppt,.pdf,msg,.eml,.jpeg,.png {{crossValidationError['attachment'].crossValidationErrorMessage}}
Můžete přiložit obrázky, zprávy a další soubory, které mohou napomoci pochopení a vyřízení vaší zprávy. Při vkládání příloh prosíme o trpělivost s odesláním zprávy.

Prohlášení o ochraně osobních údajů * *

Musíte přijmout prohlášení o ochraně osobních údajů
Recaptcha požadované