Kariérní příležitosti

Jste připraveni nastoupit kariéru, která změní váš život?

Talenty se zájmem o věc hledáme stále. Podívejte se, zda pro vás v našem globálním teamu nemáme místo.

Nepropásněte svou příležitost ke kariéře!

Pokud pro vás volné místo nemáme, zapište se zde. Jakmile se nějaké uvolní, dáme vám vědět!

FAQ

Lidé se nás často ptají

Jakmile přihlášku na danou pracovní pozici zašlete, můžete stav náborového procesu sledovat tak, že se přihlásíte na svém profile a zaškrtnete skládací záložku Jobs Applied.

K přístupu do svého profilu mimo proces zpracovávání žádosti budete muset na webové stránce zvolit pozici a kliknout na Apply now. Jakmile na Apply now kliknete, budete přesměrováni na stránku s pozicemi, kde na horním menu budete moci vybrat View Profile, přihlásit se a otevřít skládací záložku Jobs Applied.

Po přihlášení si budete moci prohlédnout pozici (pozice), na kterou (které) jste se přihlásili, prohlédnout si svou přihlášku (své přihlášky) a stav této přihlášky (těchto přihlášek).

Ano, souhrn na svém profilu můžete upravovat tak dlouho, dokud bude v systému aktivní.

Po přihlášení do svého profilu se objeví kandidátská obrazovka, kde si budete moci zvolit My Documents. Sem budete moci přetáhnout data ze svého elektronického zařízení, drop boxu nebo google drive. Nezapomínejte, že v jednom okamžiku můžete upravovat pouze jeden souhrn. 

Po podání žádosti o pracovní pozici u firmy Novo Nordisk automaticky obdržíte zprávu potvrzující přijetí žádosti.

Oddělení náboru talentů váš souhrn a zájem posoudí v souvislosti s požadavky na dané pracovní místo. Pokud bude zájem o to, abyste se v procesu posunuli dále, budete ohledně dalších kroků kontaktováni zástupcem oddělení náboru talentů firmy Novo Nordisk.

Připomínáme, že stav své přihlášky si můžete kdykoli prohlédnout přes View Profile, kde zvolíte Jobs

Oddělení náboru talentů s kandidáty komunikuje v různých fázích náboru. Ve většině případů dostane kandidát přinejmenším e-mail týkající se jeho přihlášky.

Stav své přihlášky si můžete zkontrolovat po přihlášení do systému, kde zvolíte View Profile a tam Jobs Applied.