Kariérní příležitosti

Jste připraveni nastoupit kariéru, která změní váš život?

Talenty se zájmem o věc hledáme stále. Podívejte se, zda pro vás v našem globálním teamu nemáme místo.

K přístupu do svého profilu mimo proces zpracovávání žádosti budete muset na webové stránce zvolit pozici a kliknout na Apply now. Jakmile na Apply now kliknete, budete přesměrováni na stránku s pozicemi, kde na horním menu budete moci vybrat View Profile, přihlásit se a otevřít skládací záložku Jobs Applied.

Po přihlášení si budete moci prohlédnout pozici (pozice), na kterou (které) jste se přihlásili, prohlédnout si svou přihlášku (své přihlášky) a stav této přihlášky (těchto přihlášek).

Po přihlášení do svého profilu se objeví kandidátská obrazovka, kde si budete moci zvolit My Documents. Sem budete moci přetáhnout data ze svého elektronického zařízení, drop boxu nebo google drive. Nezapomínejte, že v jednom okamžiku můžete upravovat pouze jeden souhrn. 

Oddělení náboru talentů váš souhrn a zájem posoudí v souvislosti s požadavky na dané pracovní místo. Pokud bude zájem o to, abyste se v procesu posunuli dále, budete ohledně dalších kroků kontaktováni zástupcem oddělení náboru talentů firmy Novo Nordisk.

Připomínáme, že stav své přihlášky si můžete kdykoli prohlédnout přes View Profile, kde zvolíte Jobs

Stav své přihlášky si můžete zkontrolovat po přihlášení do systému, kde zvolíte View Profile a tam Jobs Applied.